Hudební program co Vám zahrajeme

Ať už budete mít svatbu církevní, občanskou na úřadě, na zahradě nebo kdekoliv jinde, máme pro Vás nabídku svatební hudby, která bude přesně odpovídat danému okamžiku, situaci, místu, náladě, nebo Vašemu vkusu...

Nejkrásnější svatba je totiž taková, kde zní krásná hudba. A když hudba, tak živá, pestrá, reagující na danou situaci, podkreslující krásné okamžiky. Hudba, která na sebe nestrhne pozornost, a přesto na přítomnost výborných muzikantů nikdy nezapomenete ani Vy, ani Vaši svatební hosté.

Snoubenci

Příchod snoubenců

K příchodu snoubenců k oltáři ve velkém kostele, nebo při svatbě v otevřeném prostoru, se hodí majestátní fanfáry, které zajistí žesťové kvarteto, duo trombon a lesní roh, popř. duo lesních rohů. Pro komornější svatby na zahradách, na úřadech či v menších kostelech Vám nabízíme duo příčných fléten, jejichž zvuk podpoří romantického ducha svatebního dne.

Ke svatebnímu obědu

K jemnému podkreslení svatebního oběda, aby se Vám dobře konverzovalo a k zažívání výborných svatebních pokrmů, Vám můžeme nabídnout královský nástroj, který se již před mnoha sty lety používal právě při hostinách – harfu. Harfu sólovou, nebo v kouzelné kombinaci s flétnou, zpěvem či smyčcovým nástrojem. V případě, že byste si přáli větší a nosnější zvuk, nabízíme Vám krásnou kombinaci nástrojů harfa, flétna, violoncello. Toto trio hrává často při rautech, protože jeho zvuk jemně podkreslí rozhovory mezi hosty a zábavu Vašeho svatebního veselí.

Svatební hostina

První manželské políbení

Také první manželské políbení, výměnu prstenů a podepisování se, je vhodné podložit jemnou a nenápadnou hudbou. Zde mohou dobře posloužit tóny harfy, flétny s harfou, dua příčných fléten, zpěvu za doprovodu harfy nebo violoncella, violoncella s harfou nebo flétnou, zkrátka jakékoliv kombinaci těchto nástrojů. Záleží pouze na Vašem přání a vkusu.

Ať už si zvolíte jakoukoliv variantu, přejeme Vám příjemnou zábavu a krásné svatební zážitky.